eris
 
 
 

 

    Ataygeldi Gıda San. Tic. Ltd. Şti. nin temelleri 1936 yılında ailenin ilk müteşebbis kuşağından Uncu Romanyalı Mehmet Efendi tarafından İnegöl'den Bursa'daki tahıl pazarına işini taşıyarak atılmıştır. Daha sonra işi devir alan İsmail Bey firmayı büyütmüş ve sermayeyi güçlendirerek un ticaretinin yanısıra yağ ve şeker satışına da başlamış ve Bursa'lı meşrubat ve şekerleme üreticilerine hizmet etmiştir. Firmamız Marsa Yağ Sanayii'nin ilk Bursa bayiliği ile yeni kurulan Pakmaya ürünlerinin dağıtımı ile de çalışmalarını genişletmiştir.
    1993 yılında İsmail Ataygeldi bugün anılan limited şirketi kurmuş, Tahir ve Dilek kardeşlere hizmetlerinin devamı için teslim etmiştir. Bu tarihten itibaren hizmet edilen sektör sayısı ve satılan ürün çeşitleri arttırılmış ve 1998 yılından itibaren pastacılık ekipmanları ve malzemeleride bu çeşitlere katılmıştır. Şirket örgüt yapısı oluşturularak fonksiyonel departmanlar bu süreçte kurulup hizmete sokulmuştur.
Ülkemizin sektörel bazda en büyük firmalarından olan  Konya Hekimoğlu ve Ova unları , Orkide Yağları Elit Çikolata , İpay Pastorize Yumurta , Polen Pastacılık ın yanında Dünyanın en büyük sektörel firmalarından Felda Iffco Yağları ve Barry Callebaut Çikolata bayiliklerinide 2013 yılında bünyemize katmış bulunmaktayız.
    Bugün Ataygeldi Ltd.Şti. kurumsal kimliği, güçlü sermaye yapısıyla hizmetine ilk günkü şevkiyle devam etmektedir. Şirketimiz yıllık 35.000 ton lojistik kapasiteli faaliyetini, 8.000 mt.karelik deposu ve 27 araçlık filomuz  ile yürütmektedir. İnsan gücü yönetiminde şirket içi eğitimi stratejik politika olarak benimseyen firmamız kişisel gelişimi destekleyerek müşterilerimizin ürün geliştirmesinden üretimde yaşadıkları sorunlarının çözümüne kadar , bünyemizde bulunan 3 adet demastrasyon ustamız ile 60 kişilik Ataygeldi Gıda Demo Merkezi Salonunda da faaliyetlerini ekip çalışmasıyla yürütmektedir.
    Ataygeldi Ltd.Şti. Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Yalova, Kütahya, Bilecik , Manisa ve Afyon illerinde geniş ürün çeşitleri ile hizmet sunmaktadır. Ayrıca şirketimiz iş ortaklarımızca üretilen Bursa' ya özgü kestane şekeri, konserve ve donuk meyve çeşitlerini de Türkiye çapında satmaktadır.
    Kurum Kimliği çalışmaları sırasında misyon olarak kabul edilen ülke ekonomisine ve insanına hizmet devam eden ve sadakatla bağlı olduğumuz ana ilkemizdir.
    Şirketin köklerinin olduğu Bursa Tahıldaki işyerimiz halen 77. Yılımızda Pastaland adıyla ve Dilek Ataygeldi yönetiminde faaliyetine devam etmektedir.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kampanya ve avantajlarımızdan haberdar olmak için email adresinizi bırakabilirsiniz
 
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | İnsan Kaynakları | İletişim
Tüm Haklari Saklıdır. All Rights Reserved.